Eventy Wyborowa

Lato zbliża się wielkimi krokami! Tym razem Wyborowa Cytrynówka będzie nie tylko gościem Twoich domówek i garden party, ale sama zabierze Cię na imprezę! Nasz soczysty bar pojawi się na najważniejszych eventach w całej Polsce, abyśmy razem mogli celebrować letni czas.
Miasto
Województwo
czerwiec 2024
Władysławowo Polskie Smaki Pomorskie
30.06.2024

Władysławowo Festival Polskie Smaki

Śląskie Katowice
20-22.06.2024

Tauron Festival Katowice

Eventy Wyborowa – tych imprez nie możesz przegapić!

Sprawdź, gdzie tego lata możesz spotkać Bar Wyborowa Cytrynówka. Zaproś przyjaciół i koniecznie zapisz w kalendarzu poniższe daty!
  • 23–25.05 Juwenalia Poznańskie – Poznań to miasto studentów, a Juwenalia to ich wielkie święto. Nie ma lepszego miejsca, by rozpocząć naszą letnią trasę!

Dlaczego warto tam być na imprezach Wyborowa?

Przede wszystkim dla niezapomnianych chwil z bliskimi i przyjaciółmi, które dodatkowo umili Wyborowa Cytrynówka. Nasz trunek to połączenie najwyższej jakości alkoholu i 100% soku z kwaśnych cytryn, co tworzy wyjątkowy, orzeźwiający smak z idealnie zbalansowanym, słodkim finiszem. To klasyka z nowoczesnym twistem, która zadowoli zarówno tradycjonalistów, jak i poszukiwaczy nowych wrażeń. Nie możemy wszystkiego zdradzać! Ale zapewniamy, że nasza receptura gwarantuje niezapomniane doznania! I choć nie jesteśmy w stanie zapewnić idealnej pogody, to atmosferę na pewno! Bo jednego możesz być pewien, kiedy życie daje nam cytrynę, my robimy z niej… Cytrynówkę.

Zapisz się do newslettera

  • Odbierz Party Mix Book (40 autorskich drinków)
  • Otrzymuj informacje o nowych produktach

  • Uzyskaj powiadomienia o organizowanych imprezach!

Zapisz się

You have to be over 21 to enter this site

Please enter your date of birth

Please enter a valid value for the fields: {fields}

You must be of legal age to access the site

Remember me

Don't tick this box if your computer can be accessed by people under legal drinking age

By entering this site, you are agreeing to our TERMS & CONDITIONS,PRIVACY STATEMENT. Read our Privacy Policy to find out more. Read the ENJOY RESPONSIBLY. Our brand endorses responsible and moderate drinking.