Drinki z tonikiem i wódką

Drinki z wódką i tonikiem są jak przysłowiowa mała czarna – nigdy nie wychodzą z mody! Ale my nadajemy im nowego znaczenia. Wódka Wyborowa, z korzeniami sięgającymi głęboko w serce polskiej tradycji gorzelniczej, teraz zaprasza Cię do odkrycia zaskakujących połączeń z tonikiem, które ożywią Twój wieczór i rozbudzą zmysły.

0 Drinków

Powrót

Odkryj zupełnie nowy wymiar koktajli!

Nasza kolekcja przepisów na drinki z tonikiem to zestawienie różnorodnych smaków i aromatów, które zaskoczą Cię prostotą wykonania, a do tego rozbudzą w Tobie barmańskie umiejętności. Bez względu na to, czy Ty i Twoi goście najczęściej wybieracie klasyczne drinki, kolorowe shoty czy raczej większe highballe, znajdziecie tutaj coś dla siebie.

 

Słodkie i orzeźwiające drinki z tonikiem

Oczywiście, że wyśmienicie smakuje po prostu klasyczna Wyborowa wódka z tonikiem, z dodatkiem lodu i plastrem cytryny. Ale jeśli chcesz poczuć letnie, owocowe wibracje – postaw na nasz koktajl Sweet Mode. Wymieszaj 40 ml Wyborowa Poziomka & Róża z 100 ml toniku, dodaj kilka kostek lodu i plasterek grejpfruta. To właśnie ten cytrusowy akcent wyniesie Twojego drinka na zupełnie inny poziom!

A może wolisz coś orzeźwiającego z intrygującą, kwaskową nutą? Koniecznie spróbuj Citrus Mode. Idealnie sprawdzi się na letnie garden party i podczas grilla, ponieważ ten koktajl najlepiej podawać w dużym dzbanku, aby goście mogli w każdej chwili uzupełnić swoją szklankę. Potrzebujesz 200 ml klasycznej wódki Wyborowa, 100 ml soku z limonki lub cytryny, 50 ml syropu cukrowego, kilka plasterków owoców cytrusowych (cytryna, pomarańcza, grejpfrut), listków mięty, plasterków ogórka i… oczywiście 400 ml toniku. To idealne połączenie dla tych, którzy lubią czuć orzeźwienie w każdym łyku!

You have to be over 21 to enter this site

Please enter your date of birth

Please enter a valid value for the fields: {fields}

You must be of legal age to access the site

Remember me

Don't tick this box if your computer can be accessed by people under legal drinking age

By entering this site, you are agreeing to our TERMS & CONDITIONS,PRIVACY STATEMENT. Read our Privacy Policy to find out more. Read the ENJOY RESPONSIBLY. Our brand endorses responsible and moderate drinking.